Стіл для барбекю із пластику садовий Keter Unity 105 л, портативний стіл-буфет в сад або на дачу

- В наявності
- Код: CNT00008790
13 230 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Садовий стіл для барбекю Keter Unity 105 L
Функціональне і оригінальне рішення в прекрасному стилі, таке як стіл для гриля UNITY 105 Л, прикрасить будь-який сад або терасу. Основною перевагою продукту є його багатофункціональність. Незвичайна конструкція дозволяє використовувати його, як стіл для приготування страв, так і як шафка для зберігання різних продуктів та продуктів. Entertainment Storage оснащений стінницею з нержавіючої сталі, зручною ручкою з додатковими вішалками і коліщатками, завдяки чому продукт зручно переміщати в різних місцях. У місткий шафка можна покласти підручні аксесуари, необхідні для приготування та подачі страв на свіжому повітрі. Простий монтаж.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 820 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 900 |
| Вага | 15 кг |
| Глибина | 52 см |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Стан | Нове |
| Паковання | 84 x 54 x 38,5 см |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина стола | 82 см |
- Ціна: 13 230 ₴






