Настільний маленький біокамін переносний зі склом, камін без диму KRATKI GALINA з сертифікатом TUV

- Готово до відправки
- Код: LM000000328
4 399 ₴
Окремостоячий настільний біокамін для дому, вулиці KRATKI GALINA з сертифікатом TUV
Біокаміни не мають обмежень, не вимагають складного встановлення чи підключення до камінного проводу, прості в монтажі та обслуговуванні, підходять як для просторого будинку, так і для меншої квартири.
Біокаміни - це також чудове рішення для облаштування інтер'єрів, оскільки різноманіття продукції дозволяє втілити найбільш оригінальні ідеї.
Опалюються екологічним паливом у вигляді рідини, ефектом чого є справжній вогонь.
Натуральне тепло
Біокамін підвищує температуру навіть до кількох градусів Цельсія залежно від висоти полум'я і величини приміщення. Вироблене тепло на 100% повертається в приміщення, завдяки чому біокамін може бути додатковим джерелом опалення.
Комфортне користування
Достатньо влити біопаливо до рівня, визначеного в контейнері. Можливо відрегулювати і погасити полум'я в будь-який момент. Слід пам'ятати про вентиляцію приміщень, де знаходиться біокамін.
Окремо стоячий, не вимагає монтажу, його можна поставити у будь-якому місці. Вистачить скласти елементи, що містяться в упаковці, згідно з інструкцією.
Гарантія якості
Біокаміни виготовлено з високоякісних матеріалів. Процес виробництва реалізовується згідно зі світовими стандартами, що підтверджує отримання сертифікату ISO 9001:2015.
Фокус на безпеці
Процес виробництва біокамінів контролюється TUV Rheinland Polska - біокамін має німецький сертифікат безпеки TUV.
Контейнер з сертифікатом TUV має додаткову спеціальну камеру, що запобігає виливанню палива внаслідок випадкового переповнення резервуару. Має також індикатор максимального рівня палива.
Абсорбуюча вставка, розміщена в центрі контейнера, зменшує витрату палива і захищає від його розливу внаслідок перехилення пристрою.
Також біокамін обладнаний склом, яке відокремлює камеру згоряння від приміщення, що ще більше підвищує безпеку його використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага каміну | 3.8 кг |
| Вид пального | Біопаливо |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал топки | Сталь |
| Облицювальний матеріал каміна | метал |
| Розташування каміна | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Відкрита |
| Додаткові характеристики біокамінів | |
| Воронка для палива | Так |
| Ємність пальника | 0.3 л |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 218 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Ширина | 354 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KRATKI GALINA |
| Гарантія: | 2 років |
| Довжина лінії вогню (см) | 13 |
| Контейнер для палива (В x Ш x Г) (см) | 5,2 x 24 x 7 |
| Матеріал | Стекло |
| Загальні розміри ШхВхГ: | 354 х 218 х 180 мм |
| Сертифікат TUV | Да |
| Стекло | Да |
| Країна | Польща |
| Тип біокаміна: | настільні |
- Ціна: 4 399 ₴




