Стильний дитячий велосипед для хлопчиків 16" Formula SLIM 2022 з додатковими знімними колесами, зелений

- В наявності
- Код: OPS-FRK-16-187
5 866 ₴
+380 (98) 557-35-88
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий велосипед із жорсткою амортизацією і 16-дюймовими колесами, ідеальний для хлопчиків віком від 3 до 6 років і зростом від 100 до 115 см. Formula SLIM 2022 - — це надійний, безпечний і зручний велосипед для дітей, який ідеально підійде для їзди в парках, на дитячих майданчиках або у дворі. Він зроблений в Україні та підходить для хлопчиків до 35 кг.
Додатково в комплекті з велосипедом йдуть брудозахисні крила, дзвінок, бічні тренувальні колеса та ліхтарики на ніпель камери. Сідло має м'яке наповнення для комфорту дитини під час їзди, а вага велосипеда становить 10,7 кг.
Гарантія на раму становить 10 років, а на обладнання — 18 місяців.

Купити дитячий велосипед від 3 до 6 років для хлопчиків можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики велосипеда 16" Formula SLIM 2022:
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 9.9 кг |
| Вікова група | Від 3 до 6 років |
| Рік випуску | 2022 |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Задні гальма | Ободний механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна вага | 35 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір рами | Менше 9" |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Ригід |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 5 866 ₴


